Majutus

Majutus Aasa Külalistemajas Viljandis

Double tuba
"Punane moon"

Romantilises stiilis sisustatud numbrituba “Punane moon” sobib ideaalselt paarile, kes soovib aja maha võtta ja nautida väikelinnas peidetud aardeid. Kui tahad oma kaaslast üllatada romantilise puhkusega, siis see tuba on just Sulle! “Punane moon” asub Külalistemaja teisel korrusel ja toa aknast paistab maaliline Viljandi järv. 

 

Toas: kaheinimese voodi, hommikumantlid, pokaalid, privaatne dušinurk koos tualetiga, tv, wifi. Puudub lisavoodi võimalus.

Hind: 99€/öö

Aasa Külalistemaja

Double tuba
"Must leeder"

Meie numbrituba “Must leeder” ootab ööbima Viljandi külastajaid, kes otsivad kodust ja hubast majutust ning naudivad magusat und. Õdus laia voodiga numbrituba asub Külalistemaja teisel korrusel ning toa aknast paistab kaunis Viljandi järv. 

 

Toas: kaheinimese voodi,  hommikumantlid, pokaalid, privaatne dušinurk koos tualetiga, tv, wifi. Puudub lisavoodi võimalus.

Hind: 89€/öö

Majutus Viljandi Aasa Külalistemajas

Tavatoad

Kahe eraldi voodiga tavatoad “Roheline lumeroos”, “Sinine käoking”, “‘Pruun ristik” ja “Kollane ülane” on oma nimed saanud vaipkatte värvide ja mustrite järgi. Esimesel korrusel asuv “Kivikilbik” on ainus kivipõrandaga tavatuba. Osades tavatubades on võimalik kasutada lisavoodit.

Hinnad:

Tavatuba kahele: 65€/öö

Tavatuba ühele: 45€/öö

Lisavoodi: 20€/öö 

 
Saunaga majutus Viljandis Aasa Külalistemajas
Majutus Viljandi Aasa Külalistemajas

Saunaga toad

Peamaja kolmandal korrusel asub saunaga peretuba, kus on üks lai voodi ja kaks üheinimese voodit, mahutades kokku kuni neli inimest. Toas on minikülmik, wifi ja tv.

Hind: 120€/öö

 

Külalistemaja hoovis asub eraldi sissepääsuga saunaga tuba “Sinilill”, mis mahutab kolm inimest. Toas on 3 eraldi voodit, väike külmik, privaatne dušinurk ja tualett, wifi ja tv.

Hind: 120€/öö

Lisainfo

 • Toa hind sisaldab hommikusööki. Hommikusöök toimub administraatoriga kokkulepitud kellaajal esimese korruse kohvikuruumis. Tavapäraselt E-R vahemikus 7.45-10.00,  L-P ja pühad vahemikus 9.00-10.30). Toidutalumatusest või -allergiatest palume teada anda broneerimisel või hiljemalt saabumisel.
 • Check-in: 14.00-18.00. 
 • Check-in kellaaeg tuleb varasemalt kokku leppida telefonil: +372 4345188. Külalistemajas ei ole vastuvõtt 24h avatud ja administraator tuleb majja kokkulepitud kellaajaks. 
 • Külalistemajas on kasutusel võtmekapid, juhuks kui saabumise kellaaega ei saa kokku leppida või saabutakse hilistel õhtutundidel.
 • Check-out: kuni 12.00.
 • Külalistemajas ei ole lubatud lemmikloomad.
 • Maja kõrval on suur parkla, kus külastajad saavad tasuta parkida.
 • Kui soovite broneeringut muuta või tühistada, võtke meiega ühendust esimesel võimalusel telefonil: 4345188 või e-mailil: info@aasakylalistemaja.ee.
 • Kuni 6-aastastele lastele on ööbimine vanemate voodis tasuta. Kuni 2-aastastele lastele on beebivoodi tasuta (beebivoodieid on piiratud arv). Tavatoas ööbijad saavad soovi korral lapsele tellida lisavoodi (20€/öö).
 • Aktsepteerime järgmisi krediitkaarte: VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard. 
 • Külalistemaja jätab endale õiguse muuta hindu periooditi.

Päring

Address :

Esita päring / Send a request

Vastame Teie päringule 24h jooksul ja anname teada, kas soovitud kuupäevadeks on vabu tube saadaval. Päring ei kinnita broneeringut! Kui soovite broneerida mitu tuba, kirjutage "Lisainfo" alla, mitmele inimesele ja mitu tuba vajate. Kui soovite broneeringut teha käesolevaks päevaks, siis helistage meile: +372 4345188.
Send us a request and necessary information about your stay. We will contact you within 24h and inform you about availability for requested dates. The request does not confirm your booking! In case you need accommodation today please call: +372 4345188.